مطالب برگزیده

سوالات متداول

از چه پاک کننده هایی نباید برای پاک کردن سطوح استفاده نمود؟

از تماس شوینده های اسیدی قوی و با میزان الکل بالا مانند پاک کننده های ذغال و دوده اجاق، جرم برهای کف، پاک کننده های کاسه دستشویی، صابون های روغنی، برطرف کننده های کدری سطح و مواد مورد استفاده جهت زهکشی فاضلاب با این صفحات باید خودداری نمود.

آیا می توان قابلمه گرم را بر روی این صفحات مستقیماً قرار داد؟

علیرم مقاومت حرارتی که صفحات سوپر استون دارا هستند ، اما حتی الامکان از انجام چنین اقدامی خودداری شود.

نحوه از بین بردن و جداسازی لکه های خشک شده و مواد چسبنده چگونه است؟

طبیعت و ذات بدون خلل و فرج صفحات کورین علاوه بر جلوگیری از رشد باکتری ها بر روی این سطوح، به مقاومت بالا در برابر پایداری لکه ها و مواد چسبنده نیز کمک می کند.برای از بین بردن لکه های خشک شده کافی است از یک دستمال نرم و مرطوب همراه با آب گرم و صابون استفاده شود، البته در صورت نیاز می توان از پاک کننده های خانگی مانند ژل های نرم مالشی همراه با سفیدکننده نیز استفاده شود. اما می بایست دقت نمود برای پایداری درخشندگی سطوح، در مورد مواد چسبنده ( مانند غذا، لکه های رنگ و آدامس و … ) در ابتدا باید توسط یک کاردک پلاستیکی لکه را تا حد امکان  از سطح جدا نموده و پس از آن بوسیله یک دستمال مرطوب، باقیمانده مواد روی سطح را پاک نمود.

صفحات سوپر استون قابلیت خم پذیری نیز دارند؟

خم پذیری یکی از اصول اساسی در صفحات کورین می باشد، که در صفحات سوپراستون  نیز این قابلیت بخوبی امکان پذیر است.

آیا این صفحات قابلیت حکاکی، برشCNC ، واترجت و یا حتی معرق کاری را دارد؟

شما به راحتی با استفاده از تجهیزات برش چوب و سنگ اقدام به انجام انواع برش و پرداخت هستید و با کمک دستگاه ها و تجهیزاتی مانند لیزر و سی ان سی طرح های مورد نظر خود را بر روی این صفحات ایجاد کنید، برش دقیق بزنید و یا حتی کف تراش نمائید. و تصاویر زیبایی را بر روی این صفحات ایجاد نمائید.

گفتنی است خوشبختانه هزینه این اقدامات بالا نیست، ولی دستمزد اجرای آن متفاوت از بقیه کارها در اجرا محاسبه می گردد.

آیا بعد از نصب قابلیت ساب مجدد و پولیش و ترمیم وجود دارد؟

این امر بسادگی قابل انجام است.

سایز و ضخامت استاندارد سوپر استون چقدر است؟

سایز استدانداری برای صفحات کورین وجود دارد ، که سوپر استون نیز از همان استاندارد استفاده می نماید.

سایز صفحات گرانیت سازان بصورت اسلب به طول 366 سانتیمتر ، عرض 75 سانتیمتر و ضخامت 12 میلیمتر و 6 میلیمتر عرضه شده است.

در مورد صفحات آماده نصب نیز طول 366 سانتی متر ، ضخامت 12 میلیمتر و عرض صفحه روی کابینت 60 و 65 سانتیمتر است.

نصب کورین سوپر استون چقدر زمان می‌برد؟

این نصب بستگی به متراژ کار و تخصص نصاب و مجری دارد، اما گرانیت سازان برای راحتی کار مجریان محترم صفحات شانه خورده و قرنیز دار بهمراه زیرسازی ارائه می دهد، که در این صورت سرعت اجرای آن بسیار بالاتر می رود.

آیا امکان خرید ورق آماده نصب بدون درز و فابریک کارخانه وجود دارد؟

گرانیت سازان پارس به منظور راحتی کار برای مجریان و نصابان مجترم اقدام به تولید صفحاتی به صورت شانه دار و قرنیز خورده بصورت آماده در کارخانه و فابریکی نموده است.

برای سفارش آن می توانید از طریق سایت اقدام نمائید.

رنگهای کورین سوپر استون محدود به نمونه‌های اعلام شده است؟

گرانیت سازان سعی کرده‌است تولید انبوه خود را بر روی رنگهایی قرار دهد که بیشترین متقاضی را داشته باشند، ولی برای انبوه‌سازان و برج‌سازان محترم در صورت سفارش بالا امکان تولید رنگ سفارشی به سلیقه آنان وجود دارد.

در ضمن سوپر استون به هر مناسبتی از تعدادی طرح جدید رونمایی می نماید.

کورین سوپر استون را چطور باید تمیز کرد؟

این صفحات بدون درز و خلل و فرج است و با شوینده‌های رایج در بازار به راحتی تمیز می‌شود. اما حتی الامکان سعی شود از شوینده های اسیدی و بازی خودداری شود.

استحکام کورین سوپر استون چقدر است؟

تحمل وزن صفحات بستگی به زیرسازی انجام شده در زیر کار صفحه دارد، اما اگر این زیرسازی طبق استاندارد انجام شده باشد، حتی تا حدود پانصد کیلوگرم را نیز تحمل می نماید.

سوپر استون همان کورین است؟

کورین یک برند از محصولات یک شرکت آمریکایی می باشد ، که این صفحات یکپارچه با آن معروف شده اند، و در حال حاضر شرکت گرانیت سازان پارس با برند سوپر استون نیز در ایران با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهمراه تنوع بالا اقدام به تولید این نوع صفحات نموده است.

آیا گرانیت سازان پارس کورین تولید می کند؟

کورین یک برند از محصولات یک شرکت آمریکایی می باشد ، که این صفحات یکپارچه با آن معروف شده اند، و در حال حاضر شرکت گرانیت سازان پارس با برند سوپر استون نیز در ایران با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهمراه تنوع بالا اقدام به تولید این نوع صفحات نموده است.