مطالب برگزیده
نحوه نگهداری از صفحات

نحوه نگهداری از صفحات

از اینکه سوپر استون را برای منزل یا محل کار خود انتخاب نموده‌اید سپاسگزاریم.

امیدواریم با رعایت چند نکته ساده، این محصول زیبا و بادوام ، بتواند سالیان سال آرامش و راحتی را به زندگی‌ شما همراه با فرزندان و نوه هایتان به ارمغان آورد.

آسیبهای کوچک که به طور اتفاقی ممکن است برای سطحوح صفحات شما پیش بیایند به راحتی توسط یک نصاب خبره، قابل ترمیم و بازسازی هستند. لکن در صورتی که موارد زیر را رعایت کنید، از ایجاد خرابی در صفحات جلوگیری کرده‌اید:

– هر از گاهی صفحات را با پارچه یا اسفنج نم دار تمیز کنید و سپس سطح مرطوب را خشک نمائید.

– هرگز قابلمه داغ یا دستگاه‌های تولید کننده حرارت را مستقیم روی این صفحات قرار ندهید. این صفحات مقاومت حرارتی بالایی دارد. اما با این حال بهتر است در معرض گرمای شدید قرار نگیرد.

– با توجه به سهولت نظافت و آنتی باکتری بودن این محصول ، برای نظافت آن از مواد شوینده معمول آشپزخانه استفاده نمائید، و در حتی الامکان از استون، گاز پاک‌کن، تینر ؛ جوهر نمک و مواد شیمیایی قوی بر روی این صفحات استفاده نکنید.

– لوازم تیز و خراشنده را به صورت مستقیم بر روی صفحات نکشید. از تخته گوشت استفاده کنید.

– از ایستادن بر روی سطوح و یا قرار دادن اجسام بسیار سنگین خودداری کنید.

– در صورت مشاهده هر گونه لکه میتوانید با استفاده از آب خالص و دستمال صفحه را پاک نمایید و هرگز اجازه ندهید لکه های رنگی مدت زیادی بر روی سطوح صفحات باقی بماند.

– هرگز جهت نظافت صفحات از سیم ظرفشویی استفاده ننماید زیرا باعث ایجاد خط و خش بر روی صفحات میگردد.

– در صورت مشاهده هرگونه خط و خش میتوانید با استفاده از پولیش و سنباده نرم براقیت مجدد را به سطوح برگردانید.

سطح محصولات گرانيت سازان پارس بدون خلل و فرج است و بنابراين مي توان آن را با يك دستمال خيس ، اسفنج و مواد پاك كننده عمومي پاك كرد. ريخت و پاشهاي هر روزه مي تواند با يك تكنيك ساده و به سهولت پاك شوند. در مواقع خاص و براي لكه هايي چون لك غذا ، چاي و آب ميوه ، نياز به بكارگيري تكنيكهاي بهتر پاك كنندگي است. اين گونه موارد توسط سفيد كننده هايي قوي مي بايست صورت گيرد و بلافاصله با آب شستشو شود. (از اشياء لبه تيز براي از بين بردن لكه ها استفاده ننماييد).