مطالب برگزیده
کاربرد کورین سوپر استون

کاربرد کورین سوپر استون

خلاقیت ها و نوآوری های ایجاد شده در حوزه محصولات ساختمانی، معماری های مدرن و طراحی های دکوراسیون داخلی،صفحات سوپر استون را دارای جایگاهی ویژه نموده است که هر روزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد استفاده های متنوع تری از این محصول می باشیم.

در ادامه شمه ای چند از استفاده های معمول این محصول را در مکان های مختلف بر شمرده ایم :

فضاهای داخلی منازل و دفاتر :

کانتر ها و صفحات آشپزخانه

سرویس های بهداشتی و حمام

این صفحات بخاطر شرایط خاصی که در طراحی ارائه می دهند، می توانند قضای زیبا و رویایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان بیاورند

اما نکته ای که اهمیت این مورد را بالاتر می برد تراکم بالای سوپر استون می باشد که مقاومت آن را نسبت به لکه­ پذیری ناشی از مایعات و مواد غذایی و اسیدها افزایش می­دهد. و همچنین به دلیل عدم وجود حفره، این محصول ضد قارچ و باکتری بوده و محیطی کاملا بهداشتی برای شما فراهم می­آورد.

نکته دیگری که باعث تقویت پیشنهاد استفاده از آنا می باشد جذب آب صفر، بهداشتی بودن و نظافت آسان آن می باشد

نمونه تصاوبر آشپزخانه های زیبای و سرویس های بهداشتی کار شده با این صفحات و سنگ ها را می توانید از طریق گالری تصاویر سایت مشاهده نمائید.

 

بیمارستان ها، کلینیک های دندانپزشکی، اتاق های عمل و جراحی، محیط های بهداشتی و آزمایشگاهی:

علاوه بر تمامی مزایای استفاده از این نوع صفحات آنتی باکتریال بودن، سهولت در نظافت و تنوع رنگ بالای سوپر استون، این محصول را به گزینه بسیار مناسبی برای کاربرد در این اماکن تبدیل کرده است.

 

پروژه هایی با ابعاد بزرگ و خاص:

علاوه بر تمام مزایای زیبایی و بهداشتی این محصول عاملی که به اجرای طرح ها و پروژه های بزرگ کمک کرده است ابعاد بزرگ این سنگ ها و صفحات در سایزهای اسلب می باشد، و از طرفی با توجه به قابلیت اتصال چندین تکه از این صفحات بدون اینکه بند و درز بین آنها ایجاد شود امکانی را برای شما فراهم می کند که بتوانید محیطی یکپارچه با طول و عرض حتی نامحدود ایجاد نمائید.

 

و هر محلی که زیبایی در کنار بهداشتی بودن محیط مورد اهمیت است مانند :

سینک ظرفشویی

میز نهار خوری و صبحانه خوری

دیواره ها

کانتر رستورانها

جواهر فروشی ها

گل فروشی ها

بانک ها

هتل ها

فروشگاه ها

مورد استفاده در تمامی طراحی های دکوراسیون های مدرن و کلاسیک

محصولات تزیینی مانند آباژور، میزهای کنار مبل، مجسمه، گلدان، میز تلفن و غیره